Наші відзнаки


Опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 192

.

Україна

Наші друзі

КАЛЕНДАР

«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Значущі дати

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

.

Погода в Долині

Вхід

Пошук

Архів

Статистика


ведемо облік з 5.05.2012




Неділя, 17.11.2019, 20:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Долинський районний будинок
дитячої та юнацької творчості

Долинської районної ради Івано-Франківської області
Новини | Реєстрація | Вхід
МАПА САЙТУ
Розклад занять гуртків


Р О З К Л А Д

роботи гуртків Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості

на 2019-2020 навчальний рік

Назва гуртка

Дні проведення занять

Час проведення занять

Місце проведення занять

Прізвище та ініціали
керівника гуртка

Господарочка

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця

14.30-16.30-18.30

Будинок дитячої та юнацької творчості

Мельникович Л.М.

Декоративно-прикладне мистецтво

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця

14.30-16.30-18.30

Будинок дитячої та юнацької творчості

Зобнів Т.М.

Вокальний

Понеділок
Четвер
П'ятниця

14.30-16.30-18.30
14.30-16.30
14.30-17.30

Будинок дитячої та юнацької творчості

Древицький І.І.

Народна іграшка

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця

14.30-16.30-18.30

Будинок дитячої та юнацької творчості

Данилів О.Г.

Народна
вишивка

Понеділок
Середа

14.30-16.30-18.30

Будинок дитячої та юнацької творчості

Лилик О.П.

Рукоділля

Вівторок
Четвер
П'ятниця

14.30-16.30-18.30

Будинок дитячої та юнацької творчості

Лилик О.П.

Театр-студія
"Талант"

Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Неділя

15.00-17.00-19.00
15.00-17.00-19.00
15.00-17.00-19.00
15.00-17.00-19.00
13.00-15.00-17.00

Будинок дитячої та юнацької творчості

Петрів С.І.

Основи комп’ютерної графіки та web-дизайну

Четвер
Субота

16.00-18.00
16.00-18.00

Будинок дитячої та юнацької творчості

Дмитрів Л.М.

Основи інформаційних технологій

Понеділок
Субота

16.00-18.00
14.00-16.00

Будинок дитячої та юнацької творчості

Дмитрів Л.М.

Масовиків -
школа лідерів

Четвер
Неділя

12.00-14.00-17.00
10.00-12.00-14.00

Будинок дитячої та юнацької творчості

Королюк В.В.

Паперопластика

Вівторок
Субота

14.00-16.00-18.00
10.00-12.00-14.00

Долинський науковий ліцей-інтернат

Витвицький І.Л.

Пішохідний туризм

Понеділок
Вівторок
Субота

16.30-18.30
16.30-18.30
10.00-12.00-14.00

Княжолудська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шиян М.Т

Крою та шиття

Понеділок
П’ятниця
Субота

15.00-17.00
15.00-17.00
10.00-12.00-14.00

Долинський МНВК

Клецун Л.В.

Основи інформатики та обчислювальної техніки

Вівторок
Четвер
Субота

13.30-15.30
13.30-15.30
10.00-12.00-14.00

Долинський МНВК

Халупняк Т.О.

Бісероплетіння

Понеділок
Вівторок
Четвер
П’ятниця

16.00-18.00

Тяпчанський НВК

Стефанишин Г.В.

Художня різьба по дереву

Понеділок
Субота

15.15-17.15
12.00-14.00

Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Клименко В.М.

Писанкарство

П'ятниця
Субота

15.15-17.15
14.00-16.00

Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Клименко В.М.

Ткацтво

Понеділок
Субота

16.00-18.00
11.00-13.00

Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Петранюк Ю.О.

Декоративно-прикладне мистецтво

П'ятниця
Субота

13.15-15.15;   15.30-17.30
10.00-12.00;   12.15-14.15

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Куськів Л.І.


Робототехніки
 

Вівторок
Середа
Субота

16.00-18.00
16.00-18.00
12.00-14.00.16.00
Будинок дитячої та юнацької творчості Костюк В.В.
 
 

Copyright MyCorp © 2019