Наші відзнаки


Опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 178

.

Україна

Наші друзі

КАЛЕНДАР

«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Значущі дати

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

.

Погода в Долині

Вхід

Пошук

Архів

Статистика


ведемо облік з 5.05.2012
Вівторок, 23.01.2018, 04:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Долинський районний будинок
дитячої та юнацької творчості

Долинської районної ради Івано-Франківської області
Новини | Реєстрація | Вхід
МАПА САЙТУ
Науково-методична робота


Засідання методоб’єднання керівників гуртків

"ВІД КРЕАТИВНОСТІ – ДО УСПІХУ"

(дата проведення: 22.11.2017, місце проведення: методичний кабінет Долинського БДЮТ)

Мета: удосконалювати вміння педагогів застосовувати творчий потенціал під час навчально-виховного процесу; оволодіти методами та прийомами креативного навчання; створити атмосферу психологічного благополуччя, емоційного комфорту для кожного члена колективу; сприяти формуванню впевненості, об’єктивної самооцінки, уміння відволікатися від повсякденних проблем, отримувати мральне задоволення.

Керівник гуртка - професія творча. Творча людина не зможе з року в рік працювати за одним і тим же конспектом або сценарієм. Робота повинна бути цікавою і приносити задоволення.

Саме тому тема методоб’єднання керівників гуртків Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, яке відбулось 22 листопада,  звучала «ВІД КРЕАТИВНОСТІ ДО УСПІХУ».

Засідання методоб’єднання розпочалось методичним діалогом «Креативний керівник гуртка – креативний гуртківець», впродовж якого учасники пригадали і зміст понять «креативність», «творчість», і провели паралелі між креативність педагога-наставника та вихованця. Керівник методоб’єднання, завідувач методичного відділу Любов Василівна Домбровська намагалась залучити до діалогу всіх педагогів, спонукаючи їх до відвертих висловлювань.

Інтерактивні вправи, підібрані практичним психологом Наталією Василівною Бубняк, дали можливість учасникам методоб’єднання проявити нестандартність і гнучкість мислення, швидкість реагування на ту чи іншу ситуацію, а також створили атмосферу психологічного комфорту.

А завершилось засідання методоб’єднання майстер-класом «Робота з соленим тістом», організованим для колег керівником гуртків «Рукоділля» та народної вишивки Оксаною Петрівною Лилик.

КРЕАТИВНІСТЬ - це здаатність особистості до конструктивного нестандартного мислення і поведінки.
 
 
Семінар-тренінг для педагогів-позашкільників
"САМООСВІТА"
(дата проведення: 29.11.2012, місце проведення: методичний кабінет Долинського БДЮТ)
 
Мета: сприяти мотивуванню педагогів до саморозвитку, самовдосконалення в різноманітних сферах професійної діяльності, спонукати до самоосвіти, розвивати творче мислення, активізувати їхню ініціативу;
продовжити ознайомлення педагогів з елементами інтерактивного навчання через форми подачі теоретичного матеріалу.
 
Самоосвіта - це усвідомлена потреба у постійному вдосконаленні власної професійної діяльності з акцентом на соціалізації, створення умов для розвитку особистісно й соціально значущих якостей і педагогів, і гуртківців. Самоосвіта - це постійна діяльність педагога, спрямована на поглиблення знань, формування вмінь, підвищення рівня предметної підготовки.
     
 
     
 

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ

БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

(дата проведення: 5 грудня 2013 року,

місце проведення – методичний кабінет БДЮТ,

форма проведення – методичні посиденьки)

«Методичні посиденьки» - форма методичної роботи, яка сприяє створенню сприятливого психологічного клімату в даній групі слухачів, а також виробленню правильного погляду щодо певної педагогічної проблеми.

ПЛАН

засідання методоб’єднання

1.     «Техніка вишивки стрічкою. Історія і сьогодення» - з досвіду роботи Лилик Оксани Петрівни, керівника зразкового художнього колективу «гурток народної вишивки» (детальніше)

2.     «Вивчення техніки вишивки стрічкою під час занять гуртка народної вишивки позашкільного навчального закладу». Майстер-клас із виготовлення квітки маку.

3.     Огляд виставки методичних розробок та творчих робіт керівника гуртка народної вишивки Лилик Оксани Петрівни.

 

Ознайомлення учасників методоб’єднання з досвідом роботи Лилик О.П., керівника зразкового художнього колективу "гурток народної вишивки"

 

Майстер-клас із виготовлення квітки маку

  

   

Огляд та обговорення виставок методичного та творчого доробку Лилик О.П.

 

Copyright MyCorp © 2018